zastřešení plochých střech

Provádíme zastřešení plochých střech panelových domů, bytových domů, nebytových domů i průmyslových objektů systémem Lindab Roof.

Jedná se o rekonstrukci ploché střechy její přeměnou na střechu šikmou (sedlová, valbová, pultová), s optimálním sklonem střešní roviny 10 až 15°.
Základem systému je nosná ocelová konstrukce z tenkostěnných pozinkovaných profilů, která je kotvena vždy nad nosnou svislou zdí do stropního panelu a atiky. Konstrukce se vyznačuje nízkou hmotností, zároveň však vysokou pevností.
Střešní plášť je tvořen trapézovou střešní krytinou Lindab LTP s polyesterovou povrchovou úpravou (19 barevných odstínů).
Dešťová voda je pomocí okapového systému Lindab Rainline svedena do původních střešních vpustí.
Celý střešní systém je bezúdržbový, několikanásobná povrchová úprava je předpokladem dlouholeté životnosti.
Velká míra pozornosti je věnována kvalitnímu odvětrání střechy. To je zajištěno odvětraným hřebenem, nasávajícími otvory u okapové hrany a větracími hlavicemi Lomanco.
Součástí dodávky je široká škála doplňků a příslušenství vč. bezpečnostních prvků (sněhové zábrany, střešní lávky, žebříky).
Systém zastřešení Lindab Roof je bezúdržbový, nehořlavý a umožňuje  dodatečné zateplení. Hmotnost kompletního zastřešení je cca 10 kg/m2 , což je z pohledu zatížení budovy zanedbatelná hodnota.
Průměrná montáž zastřešení trvá 4-5 týdnů, v závislosti na velikosti a tvaru střechy.

Dle přání zajistíme zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení.

Více informací u našeho partnera: www.lindab.cz

Systém zastřešení Lindab Roof:
Nabidkove_listy_Lindab_Roof
Katalog_lehke_stresni_konstrukce